Pro partnery

Děláš do marketingu a chceš fajn provize?

Máš poptávky v marketingu, které nemůžeš sám odbavit? Máme volné kapacity specialistů na tvorbu webů, správu sociálních sítí, PPC kampaně a tvorbu textů, kteří Ti pomohou uspokojit potřeby Tvých klientů.

Můžeme si vzájemně pomoct a společně vydělat.

Je to velmi jednoduché, naše kompletní nabídka marketingových služeb je přehledně umístěná na našich webových stránkách, kterou můžeš jednoduše představit svým klientům, domluvit nám konzultaci s klientem nebo naše služby rovnou na e-shopu objednat.

Chováme se transparentně, proto je naše nabídka jasně ohraničená a za pevné ceny. Prostě co Ty nebo klient objedná, to Tvůj klient dostane. žádné podmínky, žádné vícenáklady apod.

A jak získáš provize?

Modely spolupráce

Doporučení – stačí poslat kontakt prostřednictvím formuláře níže, my se s Tebou spojíme a domluvíme termín konzultace s klientem, navrhneme řešení a dohodneme rozsah práce.

Jednorázové objednání služeb – webové stránky fungují jako e-shop a můžeš s klientem službu rovnou objednat. Do poznámky uveď Tvůj kontakt a my se s tebou spojíme ohledně vyplacení provize.

Dlouhodobá spolupráce – vytvoříme ti partnerský kód, který se Ti bude párovat s každou objednávkou, která k nám přijde. Provize Ti pak budeme vyplácet pravidelně ze všech realizovaných objednávek. Pošli nám svůj kontakt, spojíme se s Tebou, vytvoříme partnerský kód a vše si domluvíme.

Provize jsou vypláceny ihned po zaplacení zálohové platby od klienta  nebo v případě dlouhodobé spolupráce pravidelně měsíčně vždy po sečtení všech fakturací klientů k danému měsíci.

Například:
15%
Ze všech zakázek klientů, které k nám přivedeš.
Bez časového a objemového omezení.

Na našem jménu si zakládáme a naším cílem je spokojený klient, dobré reference a vydělat.

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.

Sledujte nás na sítích: