Firemní identita

Budování značky a tvorba image společnosti

Firemní identita hraje klíčovou roli ve vnímání společnosti a dobře nastavená značka má přímý vliv na velikost nákladů na reklamu a úspěšnost reklamních kampaní.

Máme mnoho let zkušeností v oblasti tvorby, řízení a rozvoje značek. Baví nás vytvářet jedinečný obraz Tvojí značky, který reprezentuje hodnoty, poslání a vnímání společnosti.

Naším cílem je vytvořit dlouhodobý vztah Tvých stávajících a potenciálních  zákazníků prostřednictvím značky.

Naším přístupem není pouze vytváření vizuálně atraktivní značky, ale i zajištění její konzistence ve všech kanálech komunikace. Jsme si vědomi, že budování silné značky trvá mnoho času. Potřebuje úsilí a oddanost, proto jsme dlouhodobými partnery našich klientů při nastavování firemní identity i tvorbě nejrůznějších firemních prezentací od vizitek, brožur až po digitální prezentace a webové stránky

Logo je hlavním vizuálním zobrazením, které přenáší identitu značky společnosti, zatímco manuál vysvětluje pokyny pro správné používání loga a dalších prvků firemní identity.

Jaké loga jsme například dělali?

Zajišťujeme tvorbu firemních tištěných materiálů, jako jsou letáky a propagační letáky, stejně jako digitálních materiálů, jako jsou interaktivní prezentace.

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.Sledujte nás na sítích: