Co je “Fresh klub”

Máte mnoho otázek z oblasti marktingu a obchodu: Kde získat poptávky? Jaké mohu očekávat výsledky z PPC kampaně? Mohou sociální sítě vydělávat?Jsem vidět na internetu? Kde sehnat šikovné lidi? Kolik reálně stojí webové stránky? Neplatím agenturám příliš peněz?

Pomáháme podnikatelům růst a víme, že nejlepší je nebýt na všechno sami. Rovněž víme, že nejlépe se spolupracuje s ověřenými lidmi. Fungujeme na principu komunity a snážíme si vzájemně pomáhat.

Proto jsme vytvořili malý podnikatelský “Fresh klub”, kde si sdílíme rady, zkušenosti nebo vedeme dialog nad tématy, které nás zrovna trápí. Do pravidelných setkání zapojujeme odborníky na konkrétní problematiku a sdílíme s nimi jejich know-how.

Jak "Fresh klub" funguje?

Co jsi právě získal? 

  • Každý týden bezplatný přístup na pravidelné on-line setkání zhruba 2 hodiny
  • 2 kunzultační hodiny se specialistou na konkrétní problematiku v oblasti on-line marketingu, práce se sociálními médii, řešení problémů s webovými stránkami a další
  • slevu 5% na všechny naše produkty a služby (nevztahuje se na zlevněné produkty a služby). 
  • přístup ke kompletnímu obsahu odborných článků a do naší on-line poradny.
  • Registrovali jsme Tě do našich pravidelných newsletterů, které se věnují konkrétní problematice a pravidelně Tě upozorňují na novinky v rámci Fresh klubu.

Jak se přihlásit
do "Fresh klubu"

Každý náš zákazník má přístup do “Fresh klubu”, stačí se přihlásit v klientské zóně nebo registrovat níže.

Nejbližší on-line setkání "Fresh klubu"

Chceš vidě více témat našich setkání? Registruj se do našeho podnikatelského "Fresh" klubu.

Návrhy témat, které Tě zajímají

Máš téma, které bys rád konzultoval v rámci podnikatelského Fresh klubu s jinými podnikateli nebo s konkrétním odborníkem na danou problematiku? Napiš nám více informací, my ho zahrneme do obsahu providelných setkání a zajistíme konzultaci s odborníkem na danou problematiku.Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.Sledujte nás na sítích: