Fresh Crackers

Fresh Crackers je komunitní portál sdružující nadšence podnikající v oboru marketingu – designéry, on-line specialisty, PR odborníky a další. Tím jim poskytuje prostor k sebeprezentaci, zprostředkovává jejich práci a umožňuje rozšíření jejich služeb skrz ověřenou komunitní platformu. Díky tomu systematizuje jejich kooperaci  (trafic management), přičemž služby nabízí klientům prostřednictvím kumulované nabídky formou pevně definovaných standardů v e-shopu. A tak každý jedinec v platformě dostává prostor věnovat se primárně své nejbližší činnosti a klient získává kvalitnější službu v podobě “full-servisu”.

Jaké služby komunita poskytuje?

Nastavení strategie | budování značky | design | on-line marketing | webdevelopment | Public Relations

nebo prostě jednoduše outsoursing lidských zdrojů.

Fresh Crackers1 rok2 rok
Výdaje (management, marketing, IT) 994 360 Kč 982 800 Kč
Obrat e-shopu 4 272 000 Kč 5 340 000 Kč
Příjmy (e-shop) 1 708 800 Kč 2 136 000 Kč
Financování 1 000 000 Kč
Výnos %18 %18 %
Výnos 180 000 Kč180 000 Kč

Vize Fresh Crackers

Máme řadu několikaletých zkušeností získaných v PR, reklamě a marketingové komunikaci (direct marketing, on-line, datamanagement, interní komunikace), učíme se pracovat s médii, budujeme vztahy a nejsou nám cizí ani sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Google+, Youtube a další). Naše práce nás opravdu baví a rádi pomůžeme i Tobě :-). Chceme dělat věci jinak: odlišit se, vybočovat z řady a mít tak příležitost být vidět. Vytvořili jsme maximálně jednoduchou nabídku, která Ti může pomoct se zviditelněním Tvé značky a prodejem Tvých produktů a služeb. Žádné kalkulace ,,šité na míru velikosti klienta“ nebo objednávky služeb s nejasným výsledkem. Stačí vybrat službu a objednat. Nebo nás případně můžeš kontaktovat. Rádi Ti pomůžeme s ideálním nastavením business a marketingové strategie.

Chceš více informací osobně nebo telefonicky? Máš zájem o rozsáhlejší spolupráci? Ozvi se nám a my Tě budeme do 24 hodin kontaktovat (v pracovních dnech).

[contact-form-7 id=”1003″ title=”contact-form-glocin”]

Sdílej na sociálních sítích

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.Sledujte nás na sítích: