Design blog

Fresh Crackers

Jsme komunita kreativních lidí s plnou hlavou nápadů, co se baví marketingem, designem a dělají prostě věci jinak. Projektový management je naší silnou stránkou, zaměřujeme se na cíl! Vymýšlíme nové projekty, které lidi prostě baví, přinášejí přidanou hodnotu a mají transparentně nastavený business model. Snažíme projektům vtisknout řád, logické procesy a pevný harmonogram, nedělat věci jen tak pokus omyl. Navrhujeme řešení jak dosáhnout realisticky nastavené cíle.

Projekt:

HOBBY CUP – příležitost pro rodiny

Hobby Cup je velmi netradiční recesivní série amatérských závodů pod záštitou sportovní komunity www.adrenalinerace.cz. Nejedná se však pouze o přehlídku potu, adrenalinu a testosteronu, ale zároveň je také koncipován jako víkendový program pro celé rodiny s dětmi, kde táta může dokázat sobě i ostatním svou zručnost a sportovního ducha a poměřit síly i talent s konkurenty. Při soutěžení v každé z disciplín jde ruku v ruce zručnost a výkonnost:

  • sjezd na vlastních prostředcích
  • stavba dětských hřišť na čas s hodnocením kreativity a bezpečnosti
  • výroba dětských hraček
  • dřevařská výroba
  • stavitelství

Každé z disciplín je možno se zúčastnit buď jako tým (celá rodina), nebo jako jednotlivec, a to zároveň kdekoliv v ČR nebo na Slovensku, kde bude akce pořádána formou franchise. Hobby Cup tak může pořádat každé město! Stačí pouze vyhledat na portále www.adrenalinerace.cz Hobby Cup pořádaný ve vám nejbližší lokaci a dorazit.

A jako u srdce hřející bonus bude mít tato putovní soutěž charitativní podtext, kdy bude možno zhotovené výrobky a vybrané finance vydražit či věnovat ve prospěch neziskových projektů.

Pokud by Ti snad charitativní akce nebyly příliš blízké, budeš se také moci aktivně podílet (například v rámci soutěže ve stavitelství) i na rekultivaci konkrétních oblastí v jednotlivých regionech. Těšíme se na Tebe!

HOBBY CUP – příležitost pro firmy

Vlastníš firmu produkující například stavitelské nebo řezbářské potřeby a rád by ses více zviditelnil? Zúčastni se Hobby Cupu! Jedná se o velmi netradiční recesivní sérii amatérských závodů pod záštitou sportovní komunity www.adrenalinerace.cz, které spočívají ve zručnosti, výkonnosti, sportovním duchu a kreativitě.

Můžeš se rozhodnout, zda své produkty či finance věnuješ do soutěže již existující, nebo zrealizuješ vlastní Hobby Cup, který je pořádán formou franchise v různých městech a vytvoříš tak příležitost dostupnější pro sebe i místní rodiny s dětmi.

Jak na to? Podpoř tento projekt finančně nebo movitě a my uspořádáme oficiální Hobby Cup s pomocí partnerských realizačních týmů www.adrenalinerace.cz ve Tvém regionu. Můžeš se tak zábavnou formou podílet na rekultivaci svého regionu či podpořit charitativní akci s možností propagace své značky.

Sdílej na sociálních sítích

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.

Sledujte nás na sítích: