Baby blog

UNIPA

Unie porodních asistentek, z. s. je neziskovou profesní organizací porodních asistentek a studentek porodní asistence. Podílí se na rozvoji oboru porodní asistence v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky a přispívá ke zkvalitnění péče o ženu a dítě. Poskytuje odbornou podporu porodním asistentkám a informační a poradenský servis těhotným ženám a jejich rodinám. UNIPA je demokratickou profesní organizací, která na principu dobrovolného individuálního členství sdružuje porodní asistentky a studentky oboru porodní asistence v České republice.

Baby blog je komunitní web pro začínající rodiny, které chtějí pro své děti to nejlepší a hledají dostatek informací spojených s porodem, šestinedělím a kojením. Tento blog je postavený jako konkurence vedle diskuzních webů jako Emimino atd., avšak s významným rozdílem: V pozadí blogu stojí Unie porodních asistentek v čele s Ivanou Königsmarkovou, která je garantem validních informací. Nedílnou součástí blogu je prezentace partnerů a představení doplňků stravy, pomůcky ke kojení a výchově dítěte v období šestinedělí: PR články, reklamní bannery, prezentace na přidružených sociálních sítích a prodej produktů prostřednictvím e-shopu.

Projekt:

Jakou cestou šířit osvětu moderního porodnictví?

Blog navazuje na předporodní kurzy a posouvá vzdělávání novorodiček a začínajících tatínků moderním způsobem na území celé České republiky. Základním nástrojem jsou pravidelné předporodní a laktační kurzy formou webinářů a on-line chatů. Spojuje tak touto cestou více samostatných zájmových spolků v jednotlivých regionech prostřednictvím spolku UNIPA.

BABY WEB1 rok2 rok
Výdaje (management, marketing, IT) 1 068 320 Kč 1 080 400 Kč
Příjmy (e-shop, reklama) 1 118 600 Kč 1 814 000 Kč
Financování 1 000 000 Kč
Výnos %15 %15 %
Výnos 150 000 Kč 150 000 Kč

Chceš více informací osobně nebo telefonicky? Máš zájem o rozsáhlejší spolupráci? Napiš nám a my Tě budeme do 24 hodin kontaktovat (v pracovních dnech).

[contact-form-7 id=”1003″ title=”contact-form-glocin”]

 

Sdílej na sociálních sítích

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.Sledujte nás na sítích: