Adrenaline Race

Fresh Crackers

Jsme komunita kreativních lidí s plnou hlavou nápadů, co se baví marketingem, designem a dělají prostě věci jinak. Projektový management je naší silnou stránkou, zaměřujeme se na cíl! Vymýšlíme nové projekty, které lidi prostě baví, přinášejí přidanou hodnotu a mají transparentně nastavený business model. Snažíme projektům vtisknout řád, logické procesy a pevný harmonogram, nedělat věci jen tak pokus omyl. Navrhujeme řešení jak dosáhnout realisticky nastavené cíle.

Projekt:

Adrenaline Race je komunitní web se zaměřením na sport, adrenalin a aktivní styl života – je učen aktivním mužům a ženám ve věku 20-45 let i mladým rodinám. Přináší komunitě přehled sportovních akcí v jednotlivých regionech, představuje netradiční adrenalinové sporty, osobnosti sportu a dává prostor k diskuzím. Web představuje různá sportoviště, adrenalinové druhy zábavy a motivuje komunitu formou výzev k pohybu. Nabízí všem partnerům (sportovním značkám, sportovištím, organizátorům akcí) celou škálu výstupů: PR články, reklamní bannery, prezentace na přidružených sociálních sítích a prodej produktů prostřednictvím e-shopu.

Největším přínosem tohoto blogu je podpora menších regionálních akcí, kde část výnosu webu z reklamních akcí a e-shopu je vrácena zpět do organizátorů těchto eventů. Tím Adrenaline Race získává velký prostor pro prezentaci partnerů webu v celé řadě akcí napříč Českou republikou a mimo ní.

ADRENALINE RACE1 rok2 rok
Výdaje (management, marketing, IT) 1 375 000 Kč 1 637 600 Kč
Příjmy (e-shop, reklama) 1 461 000 Kč 2 435 000 Kč
Financování 1 500 000 Kč
Výnos %15 %15 %
Výnos 225 000 Kč 225 000 Kč

Chceš více informací osobně nebo telefonicky? Máš zájem o rozsáhlejší spolupráci? Ozvi se nám a my Tě budeme do 24 hodin kontaktovat (v pracovních dnech).

[contact-form-7 id=”1003″ title=”contact-form-glocin”]

Sdílej na sociálních sítích

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.

Sledujte nás na sítích: