Vidlák Cup

Fresh Crackers

Jsme komunita kreativních lidí s plnou hlavou nápadů, co se baví marketingem, designem a dělají prostě věci jinak. Projektový management je naší silnou stránkou, zaměřujeme se na cíl! Vymýšlíme nové projekty, které lidi prostě baví, přinášejí přidanou hodnotu a mají transparentně nastavený business model. Snažíme projektům vtisknout řád, logické procesy a pevný harmonogram, nedělat věci jen tak pokus omyl. Navrhujeme řešení jak dosáhnout realisticky nastavené cíle.

Projekt:

VIDLÁK CUP – příležitost pro sportovní eko-nadšence

Vidlák Cup je velmi netradiční recesivní série amatérských závodů, které mají za úkol pomoct životnímu prostředí, pod záštitou sportovní komunity www.adrenalinerace.cz. Nejedná se však pouze o přehlídku potu, adrenalinu a testosteronu, ale zároveň je také koncipován jako víkendový program pro sportovní eko-nadšence, kde každý může dokázat sobě i ostatním svou zručnost a sportovního ducha a poměřit síly i talent s konkurenty. Při soutěžení v každé z disciplín jde ruku v ruce zručnost, výkonnost a smysl pro životní prostředí:

  • orba
  • sběr odpadků na čas
  • hnojení
  • závody s kolečkem
  • štípání dřeva

Každé z disciplín je možno se zúčastnit buď jako tým, nebo jako jednotlivec, a to zároveň kdekoliv v ČR nebo na Slovensku, kde bude akce pořádána formou franšízy. Vidlák Cup tak může pořádat každé město! Stačí pouze vyhledat na portále www.adrenalinerace.cz Vidlák Cup pořádaný ve vám nejbližší lokaci a dorazit.

A jako u srdce hřející bonus bude mít tato putovní soutěž podtext ochrany přírody. Hlavním partnerem Vidlák Cupu je totiž kromě www.adrenalinerace.cz i společnost Lesy ČR. Budeš se tedy moci aktivně podílet (například v rámci soutěže ve sběru odpadků) i na rekultivaci konkrétních oblastí v jednotlivých regionech. Těšíme se na Tebe!

VIDLÁK CUP – příležitost pro firmy

Vlastníš firmu produkující například zemědělské nebo lesnické potřeby a rád by ses více zviditelnil? Zúčastni se Vidlák Cupu! Jedná se o velmi netradiční recesivní sérii amatérských závodů pod záštitou sportovní komunity www.adrenalinerace.cz, které spočívají ve zručnosti, výkonnosti, sportovním duchu a smyslu pro životní prostředí.

Můžeš se rozhodnout, zda své produkty či finance věnuješ do soutěže již existující, nebo zrealizuješ vlastní Vidlík Cup, který je pořádán formou franchise v různých městech a vytvoříš tak příležitost dostupnější pro sebe i místní sportovní eko-nadšence.

Jak na to? Podpoř tento projekt finančně nebo movitě a my uspořádáme oficiální Vidlák Cup s pomocí partnerských realizačních týmů www.adrenalinerace.cz ve Tvém regionu. Můžeš se tak zábavnou formou podílet na rekultivaci svého regionu či podpořit akci propagující ochranu životního prostředí s možností zviditelnění své značky.

Sdílej na sociálních sítích

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.Sledujte nás na sítích: