Trendbox

Fresh Crackers

Jsme komunita kreativních lidí s plnou hlavou nápadů, co se baví marketingem, designem a dělají prostě věci jinak. Projektový management je naší silnou stránkou, zaměřujeme se na cíl! Vymýšlíme nové projekty, které lidi prostě baví, přinášejí přidanou hodnotu a mají transparentně nastavený business model. Snažíme projektům vtisknout řád, logické procesy a pevný harmonogram, nedělat věci jen tak pokus omyl. Navrhujeme řešení jak dosáhnout realisticky nastavené cíle.

Projekt

Trendbox je komunitní web se zaměřením na módu, zábavu a kulturu, určený zejména mužům ve věku 25-45 let. Přináší komunitě přehled dění ve městech, akce na víkend s tématikou kultura a móda, v jejíž oblasti je zároveň rádcem, a dává prostor k diskuzím v komunitě. Nedílnou součástí blogu je prezentace českých módních návrhářů, designérů oděvů a módních bytových doplňků, kteří mají celou škálu výstupů: PR články, reklamní bannery, prezentace na přidružených sociálních sítích a prodej produktů za sníženou cenu formou předplatitelů Trendboxu.

Prezentace k nahlédnutí >>>

Jak to funguje?

Obsah každého boxu je vybrán na základě aktuálního ročního období a aktuálních módní trendů s důrazem na kvalitu. Hlavní stylista osobně ruční za tipy. Každý měsíc bude Trendbox doručen do ruky zákazníka a poskytne mu bez námahy současné módní doplňky a informace o módních trendech. Významným benefitem této služby je to, že závazek může zákazník kdykoliv zrušit bez skrytých poplatků.

TRENDBOX1 rok2 rok
Výdaje (management, marketing, IT) 1 078 000 Kč 1 204 600 Kč
Příjmy (e-shop, reklama) 1 137 000 Kč 2 255 000 Kč
Financování 1 000 000 Kč
Výnos %18 %18 %
Výnos180 000 Kč180 000 Kč

Chceš více informací osobně nebo telefonicky? Máš zájem o rozsáhlejší spolupráci? Ozvi se nám a my Tě budeme do 24 hodin kontaktovat (v pracovních dnech).

[contact-form-7 id=”1003″ title=”contact-form-glocin”]

Sdílej na sociálních sítích

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolej nám

nebo nám zanech svůj kontakt, brzy se Ti ozveme.Sledujte nás na sítích: