X

Hobby Cup

HOBBY CUP – příležitost pro rodiny

Hobby Cup je velmi netradiční recesivní série amatérských závodů pod záštitou sportovní komunity www.adrenalinerace.cz. Nejedná se však pouze o přehlídku potu, adrenalinu a testosteronu, ale zároveň je také koncipován jako víkendový program pro celé rodiny s dětmi, kde táta může dokázat sobě i ostatním svou zručnost a sportovního ducha a poměřit síly i talent s konkurenty. Při soutěžení v každé z disciplín jde ruku v ruce zručnost a výkonnost:

  • sjezd na vlastních prostředcích
  • stavba dětských hřišť na čas s hodnocením kreativity a bezpečnosti
  • výroba dětských hraček
  • dřevařská výroba
  • stavitelství

Každé z disciplín je možno se zúčastnit buď jako tým (celá rodina), nebo jako jednotlivec, a to zároveň kdekoliv v ČR nebo na Slovensku, kde bude akce pořádána formou franchise. Hobby Cup tak může pořádat každé město! Stačí pouze vyhledat na portále www.adrenalinerace.cz Hobby Cup pořádaný ve vám nejbližší lokaci a dorazit.

A jako u srdce hřející bonus bude mít tato putovní soutěž charitativní podtext, kdy bude možno zhotovené výrobky a vybrané finance vydražit či věnovat ve prospěch neziskových projektů.

Pokud by vám snad charitativní akce nebyly příliš blízké, budete se také moci aktivně podílet (například v rámci soutěže ve stavitelství) i na rekultivaci konkrétních oblastí v jednotlivých regionech. Těšíme se na vás!

HOBBY CUP – příležitost pro firmy

Vlastníte firmu produkující například stavitelské nebo řezbářské potřeby a rádi byste se více zviditelnili? Zúčastněte se Hobby Cupu! Jedná se o velmi netradiční recesivní sérii amatérských závodů pod záštitou sportovní komunity www.adrenalinerace.cz, které spočívají ve zručnosti, výkonnosti, sportovním duchu a kreativitě.

Můžete se rozhodnout, zda věnujete své produkty či finance do soutěže již existující, nebo zrealizujete vlastní Hobby Cup, který je pořádán formou franchise, v různých městech a vytvoříte tak příležitost dostupnější pro sebe i místní rodiny s dětmi.

Jak na to? Podpořte tento projekt finančně nebo movitě podpory a my uspořádáme oficiální Hobby Cup s pomocí partnerských realizačních týmů www.adrenalinerace.cz ve vašem regionu. Můžete se tak zábavnou formou podílet na rekultivaci svého regionu či podpořit charitativní akci s možností svou značku touto formou v regionu podpořit!

Realizátor projektu

Fresh Crackers

Jsme komunita kreativních lidí s plnou hlavou nápadů, co se baví marketingem, designem a dělají prostě věci jinak. Projektový management je naší silnou stránkou, zaměřujeme se na cíl! Vymýšlíme nové projekty, které lidi prostě baví, přinášejí přidanou hodnotu a mají transparentně nastavený business model. Snažíme projektům vtisknout řád, logické procesy a pevný harmonogram, nedělat věci jen tak pokus omyl. Navrhujeme řešení jak dosáhnout realisticky nastavené cíle.

Shrnutí projektu

Číslo projektu
FC-009
Rozsah investice
450000
Minimální investice
5 000
Návratnost
3 roky
Výnos ročně
15 %

Chci investovat

Investovat do projektu je velmi snadné!

Hobby Cup

30 000Kč z 350 000Kč investováno
Personal Info

Pro investování do projektu, prosím proveďte bankovní převod na náš účet uvedený níže. Jako variabilní symbol uveďte číslo projektu.

Projekt Fresh Business

Ladislav Šoufek
Jungmannova 541/2
41901 Duchcov

IČ 68960131

Bankovní spojení:

3671375309/0800
Česká spořitelna, a. s.
CZ88 0800 0000 0036 7137 5309
GIBACZPX

Děkujeme za Váš zájem!

Investice celkem: 5 000,00Kč

Language »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial